تبلیغات
بزرگترین مرجع کلیپ ایرونی

بزرگترین مرجع کلیپ ایرونی

RSS E-Mail
تبلیغات
آخرین مطالب

پنجشنبه 5 شهریور 1388 - 07:50 ق.ظ Prince Of Persia 4

دسته بندی : دانلود بازی های كامپیوتری ,

بی شک اگر طرفدار سبک اکشن ماجرایی باشید با بازی ” شاهزاده ی ایرانی ” آشنا هستید و میدانید سبک و سیاق این جور بازی های چگونه است . در چند پست قبلی تریلری برای شما آماده کرده بودیم که گیم پلی و کاراکتر های نسخه ی جدید شاهزاده ی ایرانی را معرفی میکرد . اگر نسخه ی پیشین شاهزاده ی ایرانی را بازی کرده باشید حتما به تغییرات عمده ی نسخه ی جدید پی خواهید برد . یکی از عمده تغییرات ، گرافیک بازی است که بسیار زیبا و خوش قیافه شده است . اصلا به این فکر نباشید که با تغییر ظاهر گرافیک ، بازی افت کرده است ، بلکه بسیار پویا و جالب تر شده.

کاراکتر اصلی بازی دیگر آن شاهزاده ای که مدت ها با شما همراه بود نیست و تغییر کرده است . کاراکتر جدید هم از کاراکتر نسخه های پیشین جوان تر و هم ورزیده تر مینمایاند . شاید سازندگان به این خاطر خواهان تغییر کاراکتر اصلی شده باشند ، چون که دیگر کاراکتر قبلی پیر و فرسوده شده بود و دیگر آن شاهزاده ی نسخه ی اول نبوده . همان طور که در قبل هم اشاره شده ، بازی تغییرات کوچک و بزرگ زیادی نسبت به نسخه ی گذشته داشته است . ubisoft گفته که نسخه ی جدید prince of persia مانند بازی assassin’s creed یک بازی آزاد و باز با نقشه های پهناور میباشد .

فنون مختلفی به کاراکتر اصلی اضافه شده که از بین آنها میتوان به پریدن روی دیوار بدون استفاده از تکیه گاه و فقط با دست خالی ، استفاده از دست غیر طبیعی برای بالا رفتن از دیوار ها و … اشاره نمود . یکی از ویژگی های جدید و مثبت بازی اضافه شدن دختری جوان با نام الیکا که همراه و یار همیشه گی شما به حساب میآید است . این دو کاراکتر با همکاری و کمک به یکدیگر همدیگر را تکمیل میکنند ، مثلا موقعی که شما پرش ناموفقی داشتید ، یار شما با گرفتن دستهایتان شما را به بالا میکشاند .

اکثر نبرد ها در بازی به صورت تک به تک و تن به تن انجام میشود و دیگر خبری از مبارزات پی در پی نیست ، اما دشمنان دارای قدرت و نیروی بیشتر نسبت به نسخه های قبلی هستند و برای کشتن و از سر راه برداشتن آنها باید با تمام وجود خود به مبارزه با آنها بپردازید و از تمام دکمه های کیبرد یا دسته ی کنسولتان استفاده نمایید . صداگذاری کاراکتر ها همانند نسخه های قبلی بی نقض و بدون اشکال طراحی شده است . صدای شاهزاده ی جدید نسبت به شاهزاده ی نسخه های پیشین بسیار شاداب تر و جذاب تر به نظر میرسد .

مدت زمان نسبتا کمی تا عرضه ی بازی وجود دارد ، از این رو گمان میرود که سازندگان دیگر جزئیات بیشتر از بازی را فاش نکنند و آنها را برای نسخه ی اصلی بازی بگذارند .

(Trailer)

Launch Trailer : Quicktime – 54.5MB | WMV 720p – 49.3MB

Story Trailer : Quicktime – 47.2MB | WMV – 44.4MB | MP4 for Ipod – 35MB

ادامه مطلب ... نویسنده: رضا نیك پور | نظرات :
ایجاد کننده وبلاگ : رضا نیك پور

آمار بازدید:
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
بروزرسانی :