تبلیغات
بزرگترین مرجع کلیپ ایرونی

بزرگترین مرجع کلیپ ایرونی

RSS E-Mail
تبلیغات
آخرین مطالب

پنجشنبه 5 شهریور 1388 - 07:56 ق.ظ Fable 2

دسته بندی : دانلود بازی های كامپیوتری ,

قهرمان بازی یک انسان کاملا معمولی است و از سلاح های معمولی برای انجام مراحل استفاده می کند . این سلاح ها عبارتند از : شمشیر , تفنگ , تبر و گرز . البته با اینکه این سلاح ها خیلی معمولی اند در هر منطقه کاربرد خاصی را مناسب آنجا انجام می دهند . به عنوان مثال هنگامی که در بالای یک برج در حال جنگیدن هستید می توانید از سلاح خود برای هل دادن دشمن و پایین انداختن او استفاده کنید .

مهم ترین ویژگی کاراکتر بازی دگردیسی است . یعنی کارکتر می تواند خوب و یا بد باشد که این خوب یا بدی بسته به نوع کارهای شما دارد . اگر کارهای خوب انجام دهید تبدیل به یک کاراکتر خوب و در غیر این صورت تبدیل به یک کاراکتر بد می شوید . با انتخاب شخصیتی که به عنوان کاراکتر انتخاب می کنید شما دارای قابلیت ها و فنون مختلفی می شوید که البته این فنون و قابلیت ها به خوبی و یا بدی شخصیت شما بستگی ندارد .

در بازی حیوانات دست آموز وجود دارند که بسیار جالب است . وقتی که در شهر می گردید می توانید سگ های ولگردی رامشاهده کنید که اگر به آنها محبت کنید آنها به شما وفادار می شوند و به دنبال شما حرکت می کنند و هر قدر محبت شما به آنها بیشتر شود آن سگ هم به شما وفادار تر می شود . اما اگر این کار را نکنید در مواجهه بعدی با آن سگ , سگ به شما حمله ور می شود و به شما آسیب می زند . نکته ی خوبی که در اینجا وجود دارد این است که هنگامی که سگ به شما وفادار شد هنگامی که دشمن به شما نزدیک می شود شروع به پارس کردن می کند و شما را از وجود دشمن آگاه می سازد  . در طول بازی انواع مختلفی از سگ ها وجود دارد که سازندگان ادعا کرده اند که هر سگ از قابلیت خاصی برخوردار است .

محیط بازی از چند شهر بزرگ و زمین های زیادی تشکیل شده است و کاملا دینامیک است و دائما در حال تغییر می باشد . در اطراف شهر کمپ هایی ایجاد می شود که اگر شما از آنها حمایت کنید این کمپ ها به روستا و شهر تبدیل می شوند و اگر از آنها حمایت نکنید و به آنها حمله ور شدید این کمپ ها نابود می شوند . و در حقیقت پیشرفت و یا نابودی این کمپ ها به شما بستگی دارد که به آنها کمک کنید و یا با آنها مبارزه کنید .

در این بازی کاراکتر اصلی هیچ وقت نمی میرد و بر اثر جراحات ایجاد شده بی هوش می شود . و وقتی که دشمن بهشما حمله ور می شود باعث می شود که زخم هایی بر روی صورت کاراکتر ایجاد شود . این زخم ها نشانگر شکست های شماست و اگر این زخم ها زیاد شود کاراکتر اعتبارش را در بین مردم از دست می دهد و مردم او را به عنوان یک شکست خورده تلقی می کنند .
خرید بازی fable2 از فروشگاه یک سبد

ادامه مطلب ... نویسنده: رضا نیك پور | نظرات :
ایجاد کننده وبلاگ : رضا نیك پور

آمار بازدید:
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
بروزرسانی :